Informácie

 
 
 
Úvod > Informácie
 

O nás

 

Naša spoločnosť sa špecializuje na karneval a karnevalové masky - požičiavanie a predaj karnevalových kostýmov a rôznych doplnkov k nim, ako sú klobúky, parochne, krídla, čertovské rohy, pirátske sety, čelenky a pod. 
 
V súčasnosti má v ponuke cca 1 700 rôznych masiek pre dospelých a deti od dvoch rokov v rôznych kategóriach a veľkostiach. V ponuke sú klasické rozprávkové masky - pricezné, Červená čiapočka, ježibaba, čert, Snehulienka, rôzne zvieratká atď. ako aj moderné masky Spiderman, Superman, rôzni bojovníci, Shrek. Tak isto sú k dipozícii masky na rôzne príležitosti ako Halloween, Vianoce.
 
Spoločnosť má požičovňu na Jurigovom nám. 2 v Karlovej Vsi, Bratislava, tel.: 0948 156 000. Tu sú umiesnené všetky dospelé, tínedžerské a detské karnevalové masky a kostýmy. 
 

Požičovňa - návod a cenník

POŽIČOVŇA (je len v BRATISLAVE):
- karnevalové masky dospelé, tínedžerské a detské - Jurigovo nám. 2, Karlova Ves, Bratislava


Postup pri požičiavaní kostýmov a podmienky vrátenia kostýmov

Karnevalové masky sa požičiavajú deň pred alebo v deň konania akcie/karnevalu a vracajú sa deň po akcii/karnevale do 15:00 hod. (pondelok - piatok) alebo do 13:00 hod. v sobotu. Masky a kostýmy sa požičiavajú len na základe osobnej návštevy predajne - požičovne. Ak termín vrátenia (deň po akcii/karnevale) padne na nedeľu, deň vrátenia kostýmu/ov sa posunie na pondelok do 15:00 hod., príp. je možné si termín vrátenia dohodnúť na nedeľu na adresu Novosvetská 41/d po predošlej telefonickej dohode s Máriou Bónovou na 0905 340 535. Karnevalový kostým nie je potrebné vyčistiť.
 
Objednávku/rezerváciu je možné uskutočniť LEN OSOBNE (telefonická ani emailová objednávka nebude akceptovaná). Zarezervovaním kostýmu po jeho odskúšaní Vám bude účtovaná záloha 5€, ktorá Vám bude odpočítaná pri vyzdvihnutí kostýmu zo sumy za požičanie. Zrušenie rezervácie kostýmu telefonicky, emailom alebo osobne akceptujeme do piatich pracovných dní pred Vašou akciou, na ktorú ste si konkrétny kostým zarezervovali.
Masky sú vyrobené v rôznych krajinách s rôznym veľkostným číslovaním, preto je nevyhnutné si masku osobne vyskúšať priamo v požičovni karnevalových masiek a kostýmov - na Jurigovom nám. 2, Karlova Ves, Bratislava, kde sú všetky dospelé, tínedžerské a detské karnevalové masky a kostýmy.
 
 
Cenník
 
Štandartná cena za požičanie detských masiek je od 7 € do 12,50 €, tínedžerských od 12,50 € do 17 €, dospelých 17 €. Luxusné divadelné kostýmy sa pohybujú od 20 € do 50 €, kostýmy Santa Claus od 35 € do 60 €, anjeli a čerti od 17 € do 25 €. Záloha na bežný kostým je 20 €, na kostým Santa Claus 50 €. Záloha sa vracia pri vrátení karnevalového kostýmu. Pri požičiavaní na dlhšiu dobu sa cena stanoví dohodou. 
 

Predajne

 

1. prevádzka - požičovňa kostýmov pre dospelých, teenagerov a deti a predajňa:
Jurigovo námestie 2
841 05 Bratislava
Slovenská republika
 
tel.: +421 948 156 000
email: info@masky.sk
 
Otváracia doba:
Zimné obdobie:
Po - Pi: 8:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00
Ne: zatvorené
Letné obdobie (orientačne: máj - september, presné dátumy sú uvedené v časti Požičovňa vo všetkých kategóriách):
Po - Pi: 9:00 - 16:30
So, Ne: zatvorené
 
Táto predajňa slúži zároveň ako odberné miesto pre e-shop www.masky.sk.